JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Spółdzielnia Socjalna TWOJA PRZESTRZEŃ 

Plac Dworcowy 2,
42-300 Myszków
tel. 727 938 874

„Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Dzięki marzeniom, ogromnej determinacji i konsekwencji w działaniu powstała  Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń. Twoja Przestrzeń jest wynikiem współpraca kilku wyjątkowych osobowości – poznaj zespół:

Artystyczna Dusza, Instruktor Rękodzieła Artystycznego – Agnieszka

Kobieta Przedsiębiorcza, Lider, , Coach, Trener – Monika

Pasjonatka dobrej energii, Kobieta Sukcesu, która nigdy się nie poddaje – Adriana

Złota Rączka, Majstersztyk finansów i Nowych Technologii – Arkadiusz

Oaza spokoju, Pasjonat fotografii, muzyki oraz starego kina – Krzysztof

Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń to miejsce: pełne pasji, inspiracji do działania, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności oraz wsparcia. To możliwość spędzenia czasu wolnego i poznania nowych osób gdzie niezależnie od wieku odnajdziesz swoją Przestrzeń.
W ofercie Spółdzielni Socjalnej „Twoja Przestrzeń” znajdują się Przestrzenie:

  1. Przestrzeń zabaw dla dzieci „U Cioci Kukułeczki”:  

 To godzinowa opieka nad dziećmi w wieku od trzech lat. Jest bezpiecznym i pełnym serca miejscem, gdzie dziecko przyjaźnie i wesoło spędza czas, kiedy rodzic/opiekun chce załatwić pilne sprawy.

  1. Przestrzeń Art-kreatywna:

Warsztaty dla wszystkich, którzy pragną odkrywać i rozwijać w sobie talent artystyczny, oryginalną twórczość, kreatywność i chcą wywołać razem z nami swoją artystyczną fantazję poprzez wyjątkowe i niecodzienne zajęcia z rękodzieła artystycznego (warsztaty dla dzieci i dorosłych).

Warsztaty z fotografii dla dzieci (w wieku od 5 do 12 lat), to połączenie nauki fotografowania z doskonałą zabawą.

  1. Przestrzeń Finansowa

Klub EuroCash, gra edukacji finansowo-biznesowej, jedna z najciekawszych i najbardziej skutecznych metod szkoleniowych.

Na spotkaniach Klubu EuroCash dowiesz się:

  1. Przestrzeń Rozwoju dla Kobiet: Postaw na siebie i swój rozwój.

Cykliczne spotkania dla Kobiet, które potrzebują zmian. Spotkania budujące pewną i świadomą Kobietę. Kobiety dostaną inspiracje do zmian i motywację do działania. Spotkania dla Kobiet, które chcą od życia więcej i bardziej.

  1. Przestrzeń Wsparcia: Razem możemy więcej

Grupa wsparcia: „Całe życie na diecie” i „Pokonać samotność”, to kreatywne warsztaty dzielenia się swoimi odczuciami i doświadczeniami, okazywanie wzajemnej pomocy, dawanie i otrzymywanie emocjonalnego wsparcia, wyrażenie własnego zdania bez lęku przed krytyczną oceną.

  1. Przestrzeń Wspomnień: W Starym Kinie

Spotkania filmowe ze starym kinem, to niecodzienna możliwość obejrzenia, dyskusji oraz przeniesienia się (przynajmniej na chwilę) do Hollywood lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Przestrzeń wspomnień to spotkania filmowo-dyskusyjne, na które będą zapraszani wyjątkowi goście.

  1. Przestrzeń Technologia bez granic

Warsztaty z nowych technologii dla osób w wieku eleganckim. Pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z komputerem, tabletem, smartfonem, Internetem, pocztą elektroniczną oraz mediami społecznościowymi.

  1. Przestrzeń Integracyjna, Przestrzeń czasu wolnego

Spotkania integracyjne bez ograniczeń wiekowych. Relaksacyjnie i przyjaźnie spędzanie czasu wolnego z nowo poznanymi osobami grając w: bingo, karty, szachy, gry planszowe, flirt towarzyski.

Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń uruchomiła działalności przy współpracy i wsparciu finansowemu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie w ramach projektu Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

>> Strona internetowa Spółdzielnia Socjalna TWOJA PRZESTRZEŃ <<

>> Facebook Spółdzielnia Socjalna TWOJA PRZESTRZEŃ <<