JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.,

Al. Najświętszej Maryi Panny 24,
oficyna lok.3,
42-202 Częstochowa
tel. 34 325 71 42, fax 34 360 57 47
e-mail: jowes@jowes.pl
Godziny pracy ośrodka:
Pn. – Pt. 7.30 – 15.30

Pracownicy


Artur Szmaciarski
Kierownik ośrodka
Doradca biznesowy
e-mail: artur@jowes.pl

Dariusz Kapinos
Doradca biznesowy
e-mail: dariusz@jowes.pl

Aleksandra Gawrońska – Klima

Doradca kluczowy
e-mail: aleksandrak@jowes.pl

Marta Kowalczyk

Doradca kluczowy
e-mail: martak@jowes.pl

Łukasz Bednarczyk
Doradca kluczowy
e-mail: lukasz@jowes.pl

Patrycja Szlempo
Animator
e-mail: patrycja@jowes.pl

Dominika Kasiura
Doradca biznesowy
e-mail: dominika@jowes.pl
Zbyszko Kabziński
Doradca specjalistyczny
ds. marketingu
e-mail: zbyszko@jowes.pl
Aleksandra Zawada
Specjalista
ds. ekonomii społecznej
e-mail: aleksandra@jowes.pl

Mariusz Kowasz
Doradca specjalistyczny
w obszarze księgowo – podatkowym
i osobowym
e-mail: mariusz@jowes.pl
 
Rafał Żak

Specjalista
ds. ekonomii społecznej/
Doradca specjalistyczny
ds. marketingu
e-mail: rafal@jowes.pl

Magdalena Trzepizur

Opiekun wsparcia merytorycznego i finansowego w PS
e-mail: magdalena@jowes.pl

Michał Wójcik
Doradca specjalistyczny
– Prawny
e-mail: michal@jowes.pl

Mariola Wieczorek

Doradca biznesowy
e-mail: mariola@jowes.pl

Ewelina Bekus

Animator
e-mail: ewelina@jowes.pl