JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Jasne, że manufaktura

thumb-jzM

Spółdzielnia Socjalna Jasne, że Manufaktura

Legionów 21
42-200 Częstochowa,
tel. 608 500 846

Spółdzielnia Socjalna „Jasne, że Manufaktura” to projekt który powstał z inicjatywy Gminy Częstochowa oraz organizacji pozarządowej tj. Fundacji Integracji Społecznej Feniks.
Spółdzielnia Socjalna „Jasne, że Manufaktura” jest innowacyjną jednostką w gminie Częstochowa. Spółdzielnie tworzą uczestnicy Centrum Integracji Społecznej Feniks. Osoby te z różnych przyczyn nie znalazły zatrudnienia na otwartym rynku pracy. Działalność statutowa spółdzielni polega na reintegracji społecznej oraz zawodowej. Podejmowane działania mają na celu odbudowanie i podtrzymanie umiejętności uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej oraz pełnienia ról społecznych wśród naszych członków.
Spółdzielnia Socjalna „ Jasne, że Manufaktura” jest jednym z nowatorskich przedsiębiorstw ekonomii społecznej na terenie Miasta Częstochowy. Swoje działania realizuje w branży krawieckiej. Specjalizuje się w szyciu produkcji własnej, realizacji pracy nakładczej dla firm oraz różnego rodzaju usługach krawieckich. Usługi są wykonywane szybko, starannie z uwzględnieniem sugestii i wymagań klienta.
Spółdzielnię w realizowaniu usług wyróżnia szczególna dbałość o jakość powstałych produktów i profesjonalna obsługa.

>> Facebook Spółdzielnia Socjalna „Jasne, że Manufaktura”<<

Opublikowano: 24 października 2016
Autor: Administrator