JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie „Zarządzanie marketingiem w podmiotach ekonomii społecznej”

Zapraszamy osoby, które związane są z podmiotami ekonomii społecznej – organizacjami pozarządowymi oraz spółdzielniami do udziału w dwudniowym szkoleniu nt. „Zarządzanie marketingiem w podmiotach ekonomii społecznej”, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2014 r.

Na szkoleniu poznają Państwo zasady przygotowywania strategii promocyjnej, która pomoże dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Szczególna uwaga poświęcona zostanie tworzeniu efektywnych reklam: prasowej, kinowej, radiowej i pocztowej. Dowiedzą się również Państwo jak efektywnie funkcjonować w Internecie oraz jakie techniki public relations stosować budując wizerunek organizacji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres mailowy emila@jowes.pl , faksem na nr 34 360-57-47bądź dostarczenie do Biura JOWES, Al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 3.

Termin szkolenia: 24-25 listopad 2014 r., godz. 9.00-15.00,

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo –Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa

Trener: Katarzyna Łazorko, Kierownik Zakładu Badań Marketingowych i Segmentacji Rynku na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, współpracownik JOWES w zakresie doradztwa marketingowego. Współpracuje z organizacjami non-profit w zakresie tworzenia ich strategii marketingowej. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania, w tym dla sektora PES. Członek Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingowego i Polskiego Towarzystwa Marketingu Politycznego.

Termin zgłoszenia: 20.11.2014

Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Mapa niedostępna

Termin
Data : 24/11/2014 - 25/11/2014
Godzina : 09:00 - 15:00

Kategoria


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 24 listopada 2014
Autor: jowes