JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie „Wystąpienia publiczne – zwiększenie potencjału PES”

Chcesz nauczyć się skutecznie sprzedawać? Masz problemy z wystąpieniami i prezentacjami? A może chcesz nauczyć się efektywniej przekonywać ludzi? To szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie adresowane jest do osób związanych z ekonomią społeczną, które nastawione są na osiągnięcie konkretnych rezultatów poprzez rozwijanie umiejętności prezentacyjnych i komunikacyjnych w celu skutecznej sprzedaży swoich pomysłów oraz rozwiązań związanych z prowadzeniem PES (podmiotu ekonomii społecznej).
Szkolenie poprowadzi Pani Magdalena Małgorzata Skrzydlewska, trener i specjalista ds. stosunków międzyludzkich (public relations) i komunikacji.   Zajęcia Pani Magdaleny, mają charakter głównie warsztatowy i treningowy, prowadzone są aktywnymi oraz nowoczesnymi metodami według autorskich programów. Uczestnikom i prowadzącemu nieustannie towarzyszy swobodna dyskusja i wymiana opinii. Wystąpienia publiczne w formie treningu szkoleniowego pozwolą uczestnikom dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotowywać się do takich wystąpień, by je bezstresowo i z sukcesem poprowadzić.

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej ilości zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa. W trakcie szkolenia zapewniona jest przerwa kawowa oraz obiad.

 

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 28/05/2018 - 29/05/2018
Godzina : 10:00 - 16:00

Lokalizacja
Częstochowski Park Przemysłowo – Technologiczny

Kategoria Brak kategorii


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 28 maja 2018
Autor: Łukasz Bednarczyk