JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie pt. „MARKETING W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ” w dn. 20-21 lutego 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. „MARKETING W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ” w dn. 20-21 lutego 2017 r.

Przedsiębiorczość społeczna to coś więcej niż zwykły biznes, ale pod wieloma względami podmioty ekonomii społecznej muszą trzymać się standardów obowiązujących na wolnym rynku. Jednym z tych standardów jest szeroko pojęta promocja i marketing. Co z tego, że produkujemy wartościowe towary czy dostarczamy świetne usługi, jeśli nikt o nas nie słyszał.

Szkolenie pt. „Marketing w podmiotach ekonomii społecznej” adresowane jest do osób i podmiotów z Subregionu Północnego Województwa Śląskiego, które nastawione są na osiągnięcie konkretnych rezultatów poprzez poznanie i rozwijanie praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia strategii marketingowych w przedsiębiorstwach społecznych.

Szkolenie poprowadzi Pan Krzysztof Fruba, manager z wieloletnim doświadczeniem marketingowym. Przez ponad dwadzieścia lat związany z branżą reklamową. Doskonale znający zagadnienia marketingu, metody wprowadzenia produktu na rynek, tworzenia strategii marketingowej i organizowania kampanii reklamowych. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu działań B2B. Zrealizował wiele kampanii mediowych, BTL, promocji konsumenckich i programów lojalnościowych dla wielu renomowanych firm. Wprowadził kilkadziesiąt spółek na Giełdę Papierów Wartościowych. Wykładowca technik reklamy w Warszawskiej Szkole Zarządzania /studia licencjackie i magisterskie/. Koordynował działania marketingowe dla firm z branży: farmaceutycznej, FMCG, finansowej, budowlanej, turystycznej i innych. Od kilku lat prowadzi szkolenia sprzedażowe i marketingowe. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz certyfikat trenera technik sprzedaży VCC. Obecnie ma otwarty przewód doktorski w SGH w Warszawie. Interesuje się szeroko rozumianym marketingiem, ekonomią i finansami. Pracował m.in. dla: PZU, PKO S.A., PKO BP, KASZTELAN, DROSED, CDM PKO, KREDYT BANK, KRAFT FOODS, BUDVAR, SKARBIEC, GERDA, NOVO, ROCHE, JUTRZENKA COLIAN, VOLVO, XTB, CETELEM, AJINOMOTO, BIOFARM, SORAYA, KRUGER, NESTLE, INFOR, GASPOL, GSK.

Zakres szkolenia

I dzień

Wprowadzenie do marketingu

Marketing strategiczny

II dzień

Marketing operacyjny

 

WAŻNE!

Osoby oraz organizacje, które będą korzystały ze wsparcia JOWES po raz pierwszy, proszone są o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie poniższych dokumentów najpóźniej w dniu szkolenia (umowę zał. nr 6 należy wypełnić w dwóch egzemplarzach).

Dokumenty mogą zostać dostarczone osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres ul. Focha 19/21 lok. 46, Częstochowa, najpóźniej do pierwszego dnia szkolenia.

W formularzu rejestracyjnym, w polu „Wiadomość dla organizatora” prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników.

 

Zał. nr 1 – Deklaracja Uczestnictwa w projekcie pn. „Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”

Zał. nr 2 – Deklaracja Uczestnictwa Organizacji w projekcie pn. „Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”

Zał. nr 3 – Oświadczenie o wielkości pomocy de minimis

Zał. nr 4 – Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis

Zał. nr 5 – Indywidualny program wsparcia beneficjenta pomocy

Zał. nr 6 – Umowa o udzielenie wsparcia doradczo-szkoleniowego

 

Kontakt:

Patrycja Szlempo

Doradca kluczowy JOWES

email.: patrycja@jowes.pl

tel.: 34 370 74 93

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 20/02/2017 - 21/02/2017
Godzina : 09:00 - 15:00

Lokalizacja
Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny

Kategoria


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 20 lutego 2017
Autor: Patrycja Szlempo