JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie „Prawne aspekty funkcjonowania stowarzyszeń”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w 2 – dniowym szkoleniu z zakresu „Prawne aspekty funkcjonowania stowarzyszeń”. Szkolenie adresowane jest do członków organów stowarzyszeń, członków stowarzyszeń oraz pracowników, którzy są odpowiedzialni za bieżącą działalność stowarzyszeń, w tym w szczególności za dostosowanie treści statutów do znowelizowanych przepisów ustawy – Prawo o stowarzyszeniach.

Celem szkolenia jest rozwój wiedzy i podniesienie umiejętności zastosowania w praktyce znowelizowanych przepisów ustawy – Prawo o stowarzyszeniach.

Szkolenie poprowadzi Justyna Bartosiewicz. Dysponując ogromną wiedzą i doświadczeniem, jest wielkim wsparciem dla podmiotów ekonomii społecznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując wiele lat w Izbie Skarbowej w Katowicach oraz w Urzędzie Miasta Katowice. Pełniła również funkcję członka Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Autorka publikacji poświęconych tematyce aspektów prawnych, rachunkowych i podatkowych oraz dotyczących podmiotów ekonomii społecznej i pomocy publicznej. Trener, wykładowca i doradca.
Zajęcia mają charakter treningowo-warsztatowy, pozwalający uczestnikom i prowadzącemu na prowadzenie swobodnych dyskusji, wzajemną wymianę praktycznych informacji oraz doświadczeń w zakresie zmian, które niesie ze sobą nowelizacja ustawy – Prawo o stowarzyszeniach.

Wszystkich zainteresowanych proszę o rezerwację za pomocą formularza zamieszczonego poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej ilości zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa. W trakcie szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwę kawową i obiad.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17 i 22 lipca 2018 roku. 

WAŻNE! ZMIANA MIEJSCA REALIZACJI SZKOLEŃ.

 

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 17/07/2018 - 22/07/2018
Godzina : 08:00 - 14:00

Lokalizacja
Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Kategoria


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 17 lipca 2018
Autor: Łukasz Bednarczyk