JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie: „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych”

Zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnym szkoleniu JOWES „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych”. Na szkoleniu poruszone zostaną zagadnienia związane z m.in. podstawowymi normami i standardami ochrony danych osobowych, zarządzeniem bezpieczeństwem informacji, zasadami wytwarzania i dystrybucji dokumentacji ODO w organizacji, polityką bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych oraz bezpieczeństwo w sieci. Szkolenie jest adresowane do organizacji pozarządowych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego oraz ich pracowników.

 

Szkolenie odbędzie się 17 lutego 2016 r. (w godzinach: 10.00 – 14.00).

Szkolenie poprowadzi Pani Magdalena Celeban – specjalista z wieloletnim doświadczeniem z zakresu ochrony danych osobowych.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie zgłoszeń do Rafała Żaka na adres: rafał@jowes.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby chcącej uczestniczyć w szkoleniu.

Zgłoszenia proszę przesyłać w do dnia 12.02.2016 r. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie.

Każda organizacja która nie korzystała jeszcze ze wsparcia JOWES jest proszona o wypełnienie Deklaracji uczestnictwa w projekcie organizacji i Deklaracji uczestnictwa w projekcie delegowanego/pracownika instytucji oraz dokumentów dotyczących pomocy de minimis (bezpłatne wsparcie OWES przyznawane jest na zasadach pomocy de minimis). Dokumenty te należy dostarczyć w dniu szkolenia.
Więcej informacji pod numerem telefonu 34 325 71 42.

Mapa niedostępna

Termin
Data : 17/02/2016
Godzina : 10:00 - 14:00

Kategoria Brak kategorii


Opublikowano: 17 lutego 2016
Autor: jowes