JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

STREFA FUNDRAISERA – POZIOM PODSTAWOWY

NIE BĄDŹ PAN DA,  ZOSTAŃ FUNDRAISEREM!

W związku z dużym zainteresowaniem fundraisingiem oraz Programem profesjonalnego fundraisera JOWES i PSF zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w ramach II edycji STREFY FUNDRAISERA.

*Fundraising – Zbiórka funduszy lub pozyskiwanie funduszy  – to proces gromadzenia dobrowolnych wkładów pieniężnych lub innych zasobów, poprzez pozyskiwanie ich od osób fizycznych, przedsiębiorstw, fundacji charytatywnych lub agencji rządowych.

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane są do przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej z Subregionu Północnego Województwa Śląskiego, do osób związanych z organizacjami pozarządowymi, które chcą zorganizować, zarządzać lub zaangażować się w proces zdobywania funduszy. Nie jest wymagana wiedza z tego zakresu na tym poziomie.

Prowadzącym, już po raz kolejny, będzie Jerzy Mika – prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Dysponując ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą teoretyczną, również z obszarów zarządzania, edukacji, audytu, jest on wielkim wsparciem nie tylko dla podmiotów ekonomii społecznej, ale również dla biznesu. Poza działalnością szkoleniową, Jerzy Mika jest również nauczycielem akademickim oraz pełni funkcje zarządcze w licznych organizacjach.

DLACZEGO WARTO BYĆ NA SZKOLENIU?

PROGRAM

Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi działaniami fundraiserów, metodami, narzędziami i strategiami, zrozumieją na czym polega praca fundraisera oraz będą potrafili opisać plan fundraisingowy.

WAŻNE!

Możliwość wzięcia udziału w dwóch etapach szkolenia! 

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 19/06/2017 - 20/06/2017
Godzina : 09:00 - 15:00

Lokalizacja
Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Kategoria


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 19 czerwca 2017
Autor: Zbyszko Kabziński