JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

PANATO Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna z Wrocławia zaprasza do współpracy.

 

Spółdzielnia socjalna z Wrocławia, która działa na rynku od 4 lat i specjalizuje się w projektowaniu i produkcji tekstyliów reklamowych takich jak torby, plecaki i akcesoria, od dwóch lat współpracuje z przedsiębiorstwami społecznymi z całego kraju. Od 2017 roku zawiązała oficjalne partnerstwo, by wspólnie pod marką PANATO Bag dostarczać produkty na rynek polski i zagraniczny.

W obliczu wyzwania, jakim jest ciągły wzrost liczby zamówień, spółdzielnia poszukuje długofalowych partnerów, którzy dołączą do naszej sieci produkcyjnej. Mamy na uwadze, że wdrożenie Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej z pewnością zaowocowało powstaniem nowych spółdzielni socjalnych, o których istnieniu jeszcze nie wiemy, ale Państwo z pewnością znacie je wszystkie:)

„Chcielibyśmy poprosić o pomoc w dotarciu z informacją do podmiotów ekonomii społecznej o profilu szwalniczym w Państwa subregionie (spółdzielnie socjalne, centra integracji społecznej, zakłady aktywności zawodowej, organizacje pozarządowe z działalnością gospodarczą)”.

Więcej szczegółów pod adresem: http://konfigurator.panato.org/

Bardziej szczegółowe informacje będą rozsyłane już bezpośrednio do podmiotów, które wyrażą chęć dalszego kontaktu.

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 18/09/2017 - 31/12/2017
Godzina : 00:00 - 23:59

Lokalizacja
PANATO Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

Kategoria


Opublikowano: 18 września 2017
Autor: Aleksandra Zawada