JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne dwudniowe szkolenie pt. „WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – ZWIĘKSZENIE POTENCJAŁU PES”.

„WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – ZWIĘKSZENIE POTENCJAŁU PES”.

Chcesz nauczyć się skutecznie sprzedawać? Masz problemy z wystąpieniami i prezentacjami? A może chcesz nauczyć się efektywniej przekonywać ludzi? To szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie adresowane jest do osób związanych z ekonomią społeczną, które nastawione są na osiągnięcie konkretnych rezultatów poprzez rozwijanie umiejętności prezentacyjnych i komunikacyjnych w celu skutecznej sprzedaży swoich pomysłów oraz rozwiązań związanych z prowadzeniem PES (podmiotu ekonomii społecznej).
Szkolenie poprowadzi Pani Magdalena Małgorzata Skrzydlewska, trener i specjalista ds. stosunków międzyludzkich (public relations) i komunikacji.   Zajęcia Pani Magdaleny, mają charakter głównie warsztatowy i treningowy, prowadzone są aktywnymi oraz nowoczesnymi metodami według autorskich programów. Uczestnikom i prowadzącemu nieustannie towarzyszy swobodna dyskusja i wymiana opinii. Wystąpienia publiczne w formie treningu szkoleniowego pozwolą uczestnikom dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotowywać się do takich wystąpień, by je bezstresowo i z sukcesem poprowadzić.
Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej ilości zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa.

Terminy: 30.01.2018 godz. 10:00-16:00
                 31.01.2018 godz. 9:00 -15:00

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: lukasz@jowes.pl

Serdecznie zapraszamy!
Zespół JOWES

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 30/01/2018 - 31/01/2018
Godzina : 10:00 - 16:00

Lokalizacja
Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny

Kategoria


Opublikowano: 30 stycznia 2018
Autor: Aleksandra Zawada