JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Piknik Rodzinny Podmiotów Ekonomii Społecznej 2018

Miło Nam poinformować, że i w tym roku jesteśmy współorganizatorem Pikniku Podmiotów Ekonomii Społecznej.

W imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka zapraszamy do kolejnego wspólnego promowania podmiotów ekonomii społecznej. W niedziele 27 maja br. w godz. 12:00-17:00, to dzień w jakim będziecie mogli Państwo wspólnie z przedstawicielami Waszych organizacji zaprezentować się na Promenadzie  im. Czesława Niemena.

Podobnie jak w latach ubiegłych, będziecie mogli Państwo zaprezentować się na scenie oraz na stoisku. Zachęcamy Was do przygotowania oferty interaktywnych warsztatów, pokazów czy zajęć, które są ciekawą formą przestawienia Waszej organizacji.

W przypadku innowacyjnych form prezentacji przez Wasze organizacje jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Celem przedsięwzięcia jest promocja działań częstochowskich Organizacji Pozarządowych poprzez stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu liderów NGO z mieszkańcami miasta

Organizacje prezentujące swoją działalność podczas Pikniku, zachęcamy do współtworzenia w przestrzeni publicznej wyjątkowej atmosfery bijącej od częstochowskich NGO, poprzez udział w konkursie na „Najatrakcyjniejsze stoisko NGO”. Regulamin konkursu przedstawimy wkrótce.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2018r. wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ 

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 27/05/2018
Godzina : 12:00 - 17:00

Lokalizacja
Promenada

Kategoria


Opublikowano: 27 maja 2018
Autor: Zbyszko Kabziński