JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Nowoczesne technologie a środowisko naturalne – Seminarium CSR

To już III edycja seminarium CSR – Corporate Social Responsibility, organizowanego przez JOWES przy Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. wspólnie z Wydziałem Polityki Społecznej i Wydziałem Funduszy Europejskich i Rozwoju Urzędu Miasta Częstochowy. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ŚRODOWISKO NATURALNE.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim promocja aktualnych trendów w odpowiedzialnym biznesie oraz budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zadać pytania ekspertom i praktykom podczas dyskusji panelowej, zapoznają się z nowymi inicjatywami, działaniami biznesowymi jak i społecznymi, również w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania czy nowoczesne technologie, automatyzacja i robotyzacja odciążają pracowników od żmudnych obowiązków czy też powodują rosnące zagrożenia?

Stwórzmy Wspólnie przestrzeń do nawiązywania współpracy oraz do aktywnych działań międzysektorowych.

Seminarium adresowane jest w szczególności do przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych, świata nauki, przedsiębiorców oraz przedstawicieli otoczenia biznesu. Będzie ono okazją do uzyskania najnowszej wiedzy, jak i do konsultacji z ekspertami prowadzącymi poszczególne bloki tematyczne, co także umożliwi wymianę doświadczeń i zapoznanie się z praktycznymi aspektami omawianej problematyki.

Dlaczego warto? W programie wydarzenia m.in.:

✅ panel dyskusyjny dot. wspierania rozwoju inicjatyw biznesowych w obszarze przedsiębiorczości społecznej;
✅ dyskusje w obszarze stosowania nowoczesnych technologii oraz projektowania innowacyjnych usług;
✅ panel ekspertów;
✅ panel B2B oraz
✅ warsztaty „Ekologia w biznesie”.


Wczytuję mapę...

Termin
Data : 26/02/2020
Godzina : 10:30 - 15:00

Lokalizacja
Arche Hotel Częstochowa

Kategoria


Opublikowano: 26 lutego 2020
Autor: Rafał Żak