JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

JAK ZACZĄĆ SPRZEDAŻ W INTERNECIE – 17.11.2016 (czwartek)

Spotkanie przeprowadzi doradca specjalistyczny ds. marketingowych Zbyszko Kabziński.

Wykorzystaj nowe media i przenieś biznes swojej organizacji do sieci. Spotkanie dotyczyć będzie wdrożenia e-sprzedaży od tzw. pierwszych kroków do wejścia na rynek międzynarodowy. Na co uważać, co wykorzystać, co trzeba spełnić, aby zacząć. Dzięki konkretnym tematom i dalszemu wsparciu doradczemu oferowanemu przez JOWES można otrzymać szybki i cenny know how.

Czwartki z organizacjami pozarządowymi – to comiesięczne dwugodzinne spotkania z przedstawicielami częstochowskich organizacji pozarządowych. W każdy trzeci czwartek miesiąca jeden z pracowników Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prezentuje szkoleniowo, konkretną formę pracy z własnej dziedziny.

Zapisy:

Poprzez formularz rejestracyjny poniżej lub poprzez kontakt
Justyna Całusińska – Animator JOWES
e-mail: justynac@jowes.pl
tel. 34 370 74 75

Uwaga,

Każda organizacja, która nie korzystała jeszcze ze wsparcia Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, zobligowana jest do wypełnienia niezbędnej dokumentacji uczestnictwa w projekcie. Wymienione dokumenty można pobrać w Mobilnym Punkcie JOWES przy ul. Focha 19/21 pok. 46, na stonie www.ejowes.pl lub kontaktując się z nami mailowo. Wypełnione deklaracje należy dostarczyć prowadzącemu w dniu szkolenia.

Więcej informacji dotyczących niezbędnej dokumentacji można uzyskać pod numerem telefonu 34 325 71 42, lub pisząc na adres e-mail jowes@jowes.pl

 

Wczytuję mapę...

Termin
Data : 17/11/2016
Godzina : 16:00 - 18:00

Lokalizacja
Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Kategoria


Rezerwacja

Zakończył się porces rejestracji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Opublikowano: 17 listopada 2016
Autor: Zbyszko Kabziński