JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Szkolenie „E-marketing dla NGO” – Angażujący marketing społecznościowy, 18 października 2014.

Fundacja Wolontuli zaprasza wolontariuszy zaangażowanych w współtworzenie działań marketingowych swojej organizacji w Internecie oraz pracowników organizacji pozarządowych współpracujących z wolontariuszami na szkolenie „Angażujący marketing społecznościowy”.

Cykl szkoleń „E-marketing dla NGO”Nuczy wolontariuszy i działaczy NGO jak budować wizerunek swojej organizacji w Internecie, najpotężniejszym nośniku komunikacji. Pierwszy moduł cyklu, szkolenie „Angażujący marketing społecznościowy”, ma na celu pomóc stworzyć wartościowy dla odbiorcy przekaz marketingowy w Internecie, szczególnie w mediach społecznościowych. W trakcie warsztatu doświadczony konsultant agencji interaktywnych pokaże sposoby na to, jak przygotować efektywną strategię marketingową skoncentrowaną na mediach społecznościowych oraz jak wykorzystać ją dla pozyskania lub zaangażowania adresatów swoich działań, potencjalnych współpracowników i sponsorów.

Zapisy na szkolenie przyjmujemy na adres e-mailowy: ola@wolontuli.org. W e-mailu prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska oraz nazwy organizacji pozarządowej, z którą współpracujesz. Prosimy też o podanie numeru telefonu, umożliwiającego szybki kontakt.

Termin szkolenia: 18 października 2014 r., godz. 10.00-13.00

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo –Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa

Trener: Marek Zwoliński; doświadczony konsultant biznesowy, specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań e-marketingowych. Entuzjasta nowych mediów, przynoszących nowe możliwości i pole do działań (nie tylko) marketingowych. Wiedzę zdobytą podczas wieloletniej praktyki zawodowej, skutecznie przekazuje klientom, studentom oraz uczestnikom szkoleń i konferencji.

Termin zgłoszenia: 12.10.2014 lub do wyczerpania miejsc.

Opublikowano: 7 października 2014
Autor: Sebastian N.