JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń – oferta pracy – samodzielny księgowy

Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń

poszukuje

Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego

Stanowisko: Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Myszków
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Zachęcamy do składania ofert osoby z niepełnosprawnością oraz osoby długotrwale bezrobotne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na e-mail: spoldzielnia.twojaprzestrzen@gmail.com lub kontakt telefoniczny: 727 938 874 lub 727 938 722

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oraz Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 902).”

Opublikowano: 12 kwietnia 2018
Autor: Aleksandra Zawada